Light rain

4°C

Kołobrzeg

21 marca 2023    |    Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
21 marca 2023    
    Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, straż, graniczna, odzieżOdzież oznakowaną podrobionymi znakami towarowymi ujawnili wczoraj na stoiskach handlowych w Dźwirzynie i Kołobrzegu strażnicy graniczni.


Towarem handlowało dwoje obywateli Bułgarii i Polka. Łącznie zabezpieczono przeszło 700 sztuk odzieży, wśród których były koszulki, dresy, koszule, spodnie, swetry i czapki. Funkcjonariusze zatrzymali towar, reprezentująca interesy poszkodowanych firm kancelaria prawna złożyła wniosek o ściganie sprzedawców. Odzież na rynku warta jest ok. 260 tysięcy złotych.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy zostanie przekazany do dalszego postępowania Policji w Kołobrzegu. Wprowadzenie do obrotu towarów oznaczonych podrobionym znakiem towarowym zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama