Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Na przetarg przygotowany przez Urząd Miasta na tzw. miejską obwodnicę, wpłynęły 4 oferty. Władze miasta są zadowolone ze złożonych ofert.


Choć pracownicy magistratu spodziewali się więcej ofert, to jednak i 4 to dla nich bardzo dużo. Miasto na II etap drogi do portu przeznaczyło kwotę 90 milionów złotych. Najwyższa oferta to niemal 68 milionów złotych złożona przez polsko-czeskie konsorcjum z liderem firmą Eurovia Polska S.A. z Bielan Wrocławskich. Najniższa oferta została zaproponowana przez konsorcjum z liderem - firmą MTM S.A. z Gdyni z kwotą niemal 56 milionów złotych. Tomasz Tamborski, zastępca prezydenta miasta do spraw gospodarczych nie kryje swojego zadowolenia z takiego obrotu sprawy. - To pokazuje obowiązujące trendy na rynku i znacznie ułatwia wykonanie całego zadania - dodaje. Władze miasta czekają, aż Biuro Zamówień Publicznych dokona analizy złożonych ofert i wskaże zwycięzcę przetargu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama