Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło przy wjeździe do Podczela. Kierowca Opla wymusił pierwszeństwo. Pasażer Renault trafił do szpitala.


W godzinach popołudniowego szczytu, jadący z kierunku ulicy Kresowej kierowca Opla Combo, skręcając w lewo w kierunku Koszalina, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu pojazdowi marki Renault Clio. W jego wyniku doszło do zderzenia. Opel obrócił się o 180 stopni, ale jego 42-letniemu kierowcy mieszkańcowi gminy Będzino, nic się nie stało. Bez szwanku z wypadku wyszedł również kierowca Renault, za to 30-letni pasażer samochodu ze złamaniem mostka został przewieziony do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu.
Naszemu Czytelnikowi dziękujemy za nadesłane zdjęcie.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama