Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Otrzymaliśmy telefony od turystów, którzy w ogólnopolskich mediach mogą przeczytać o koncercie Suzanne Vega, ale nie w Kołobrzegu.


Największe serwisy informują o koncercie Suzanne Vega w Olsztynie i Wrocławiu. Wikipedia podaje jako miejsce koncertu Olsztyn i Białystok. O Kołobrzegu piszą nieliczni. - W Angorze na przykład podają, że Suzanne Vega wystąpi w sobotę 26 czerwca, a ja słyszałem, że 25 czerwca - mówi nasz Czytelnik. - To jak to jest, kiedy ten koncert? - pyta.
- Ja nie odpowiadam za treść reklam w prasie czy Internecie - mówi Tadeusz Kielar, dyrektor Regionalnego Koncertu. - Nasz koncert jest 25 czerwca o 20.00 przy molo.
- Suzanne Vega przyjechała do Polski na swoją trasę koncertową i wystąpi nie tylko w Kołobrzegu - mówi Mirosław Tessikowski, zastępca prezydenta miasta do spraw społecznych. - Naszym celem nie jest gromadzenie ogólnopolskiej widowni. Chcemy się skupić na regionie koszalińskim: Gościnie, Trzebiatowie, Koszalinie czy Szczecinku i tam skierowaliśmy naszą reklamę. To najważniejsze wydarzenie muzyczne początku lata i jestem przekonany, że to strzał w dziesiątkę.
Organizatorzy dodają, że koncert był promowany w Poznaniu i Wrocławiu, a w regionie promocja ta jest niezwykle nasilona. - O koncercie pisała też Rzeczpospolita - dodaje Tessikowski. Pytanie, które jednak może zastanawiać, to realizowanie przez miasto strategii rozwoju turystyki i promocji Kołobrzegu. Obowiązujące dokumenty wyraźnie mówią o konieczności organizowania masowych imprez ale skierowanych do klienta spoza miasta i regionu, najlepiej transmitowanych lub retransmitowanych masowo przez największe stacje radiowe i telewizyjne. Czy ten efekt zostanie osiągnięty koncertem gwiazdy przy molo czy też to ukryty powrót do "Otwarcia Lata" zlikwidowanego przez prezydenta Janusza Gromka wbrew większości przedstawicieli branży turystycznej?

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama