Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, tomczak, stanisławByły radny i wiceprezydent miasta - Stanisław Tomczak, zmarł dziś około godziny 3 nad ranem. Jego postać pozostanie w naszej pamięci. Miał 71 lat.


Przez wiele lat był politykiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W 1998 roku został radnym Rady Miejskiej, a po rozpadzie egzotycznej Koalicji AWS-SLD, zastąpił Kazimierza Mireckiego w fotelu wiceprezydenta Kołobrzegu. Funkcję tę pełnił w latach 2001-2002. W 2002 roku ponownie wystartował na radnego i z wynikiem 376 głosów poparcia został radnym Rady Miasta. W 2006 roku do rady wystartował z list Platformy Obywatelskiej, ale bez powodzenia. W 2000 roku prezydent Aleksander Kwaśniewski odznaczył go Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Był osobą o dużym poczuciu humoru, merytoryczną i przyjaźnie nastawioną do ludzi. Kibicował kołobrzeskiej Kotwicy.

informacje kołobrzeg, tomczak, stanisław
To jedyne zdjęcie Stanisława Tomczaka z naszego archiwum. Na fotografii z 2002 roku podczas interwencji z radnym W. Parusem przy ul. Grudziądzkiej. Obok reporter Renata Gałan i operator Piotr Gawlik z TKK.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama