Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

22 maja 2022    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2022    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


W hotelu "Pro-Vita" odbył się przegląd twórczości osób pt. "Którym Wędruje Się Trochę Trudniej". Były wiersze, piosenki, układy taneczne i teatr cieni.


Uczestnicy reprezentowali placówki: Przedszkole Integracyjne nr 1 i 6,
Szkołę Podstawową i Gimnazjum nr 1 - placówki z oddziałami integracyjnymi, OSW "Okruszek", WTZ i ZAZ. Koncert przebiegł w miłej atmosferze, na którą niewątpliwie największy wpływ miała radość przenikająca osoby prezentujące swoją twórczość. W przygotowaniu ich występów uczestniczyli rodzice, terapeuci, pedagodzy. Publiczność reagowała żywiołowo. Dla wszystkich wykonawców były nagrody.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama