Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jak na razie rozbudowa ulicy Wylotowej w kierunku ulicy Zachodniej przebiega bez problemów. Planowane oddanie inwestycji to 31 sierpnia 2010 roku.


Rozbudowa ulicy Wylotowej to ważna inwestycja dla tych wszystkich, którzy muszą poruszać się w kierunku ul. Grzybowskiej. Od września będzie to możliwe w komfortowych warunkach właśnie ul. Wylotową. Dziś starosta kołobrzeski odebrał I etap tej inwestycji. Do tej pory wykonano już wycinkę drzew, elementy teletechniczne, demontaże linii napowietrznych, usunięto kolizje istniejących kabli. Wykonano znaczną część prac związanych z kanalizacją deszczową oraz zaawansowane są prace nad częścią drogową, w tym: trwają roboty ziemne polegające na ustawianiu krawężników, wykonywaniu robót ziemnych, podbudowy pod ciągi piesze i rowerowe, zatoki autobusowe i jezdnię. Na inwestycję wydano już ponad 2 miliony złotych.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama