Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dobiegają końca prace przy jednej z największych kołobrzeskich inwestycji, jaką jest RCK. Jeśli wszystko się uda, pierwsza impreza odbędzie się ok. 15 lipca.


Dziś na placu budowy pojawił się prezydent Janusz Gromek z urzędnikami oraz przewodnicząca Komisji Kultury Rady Miasta Jadwiga Maj. Przyglądali się finalizowanym pracom ostatniego etapu budowy Regionalnego Centrum Kultury, wkrótce imienia Zbigniewa Herberta. Swojego zadowolenia z postępu robót nie krył prezydent Janusz Gromek. Wykonawca zapewnia, że inwestycja zostanie ukończona w terminie. W jej ramach powstała sala kinowo-teatralna na prawie 300 miejsc, a także scena plenerowa, która bez problemu zastąpi do celów artystycznych dziedziniec kołobrzeskiego ratusza.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama