menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Regionalne Centrum Kultury do 15 lipca

Dobiegają końca prace przy jednej z największych kołobrzeskich inwestycji, jaką jest RCK. Jeśli wszystko się uda, pierwsza impreza odbędzie się ok. 15 lipca.


Dziś na placu budowy pojawił się prezydent Janusz Gromek z urzędnikami oraz przewodnicząca Komisji Kultury Rady Miasta Jadwiga Maj. Przyglądali się finalizowanym pracom ostatniego etapu budowy Regionalnego Centrum Kultury, wkrótce imienia Zbigniewa Herberta. Swojego zadowolenia z postępu robót nie krył prezydent Janusz Gromek. Wykonawca zapewnia, że inwestycja zostanie ukończona w terminie. W jej ramach powstała sala kinowo-teatralna na prawie 300 miejsc, a także scena plenerowa, która bez problemu zastąpi do celów artystycznych dziedziniec kołobrzeskiego ratusza.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.