Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W ubiegłym roku Plaża Zachodnia. W tym roku Plaża Centralna. To wyróżnienie, które świadczy o jakości naszej plaży, przyznano m.in. miastu nad Parsętą.


Błękitna Flaga jest wyróżnieniem przyznawanym obiektom spełniającym najwyższe kryteria w zakresie jakości wody, zarządzania środowiskowego, bezpieczeństwa oraz prowadzonych działań edukacyjnych i informacyjnych. Tegoroczne starania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, które pilotował Jacek Kuś, doprowadziły tę jednostkę do sukcesu. Zdobycie Błękitnej Flagi jest dość trudne i wymaga wielu starań. W Kołobrzegu na przykład przygotowano zejścia na plażę czy ustawiono natryski. W 2010 roku to wyróżnienie otrzymał Gdańsk (kąpielisko Stogi), Kołobrzeg (kąpielisko Plaża Centralna), Mrzeżyno, Pobierowo, Pogorzelica, Pustkowo, Trzęsacz, Sopot (kąpielisko Koliba), Świnoujście (kąpielisko Centrum Uznam), Ustronie Morskie (kąpielisko Nadbrzeżna).
Uroczyste wciągnięcie Błękitnej Flagi na maszt przy głównej bazie ratowników odbyło się w poniedziałek po południu.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama