Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wysokie temperatury i zła jakość asfaltu na miejskich drogach powoduje, że nasze jezdnie zaczynają płynąć, a wraz z nimi turyści: piesi i zmotoryzowani.


Na wczasowiczów wracających po południu z kołobrzeskiej plaży czekała niemiła niespodzianka: roztopiony asfalt, a właściwie smoła, która w wysokiej temperaturze po prostu się rozpuściła. Ludzie skarżą się, że ich obuwie jest oblepione masą bitumiczną. Podobnie kierowcy, bo do opon oblepionych smołą szybko przylepiają się śmieci. O sprawie powiadomiliśmy urzędników. Byli nieco zaskoczeni problemem. Jak wyjaśnił nam Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, każdy, kto ma udokumentowaną szkodę w związku ze złym stanem nawierzchni drogi, jeżeli wydarzyła się ona na drogach miejskich, może zgłosić się do Referatu Drogowego, który tematem się zajmie. Jeśli temperatura i nasłonecznienie kołobrzeskich dróg nie spadną, to biorąc pod uwagę wszystkie lepiki i uzupełnienia, miasto może mieć problem nie tyle ze skargami, ile z koniecznością ponownego naprawienia roztopionych i stratowanych przez pojazdy dróg.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama