Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Śmierdzi i będzie śmierdzieć - tak w skrócie wyglądała dziś informacja prezydenta dla mieszkańców Radzikowa. Brakuje pieniędzy, lokalizacji dla kompostowni i czasu...


Janusz Gromek swoją filozofię wobec mieszkańców wyłożył już na samym początku: - Bo was wspiera opozycja, co tu dużo mówić - wylał swoje żale prezydent. Następnie swoje działania w sprawie hermetyzacji oczyszczalni, przeniesienia kompostowni i usunięcia spalarni pirolitycznej przedłożył zarówno prezydent, prezesi spółek jak i urzędnicy. Z ich informacji wynika, że oczyszczalnia będzie uszczelniona, a urzędnicy starają się znaleźć miejsce na nową kompostownię w okolicy Kołobrzegu, ale to nie takie łatwe i zapewne potrwa. To oznacza, że od ostatniego spotkania sprzed kilku miesięcy nic się nie zmieniło. I choć Janusz Gromek zapewniał mieszkańców, że robi wszystko co w jego mocy, ci oskarżają go, że minęło już ponad pół roku, a sprawy stoją w miejscu. Jedyne co ustalono, to wspólny wyjazd do Oświęcimia, żeby zobaczyć jak w praktyce wygląda piroliza.
Mieszkańcy mieli też pretensje, że pomimo danej obietnicy przez prezydenta Gromka, z kompostowni nie znikły pryzmy kompostu. Prezydent tłumaczył to, że obecnie ich przewożenie spowodowałoby falę smrodu, a przecież jest sezon i są turyści.


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama