Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wykonana ścieżka rowerowa w Parku Nadmorskim im. Stefana Żeromskiego jest niezbędna w tej części miasta, jednak trafienie na nią może stanowić problem.


Otrzymaliśmy telefon od Czytelnika, że podczas wykonywania nowej nawierzchni na ul. Rodziewiczówny znikła ścieżka rowerowa, jest jedynie na ostatnim odcinku ulicy, oddzielona pasem zieleni. Sprawdziliśmy.

Faktycznie, jadąc ścieżką rowerową w kierunku ul. Rodziewiczówny, w pewnym momencie oznaczona ścieżka rowerowa pomimo znaku drogowego znika i łączy się z nową nawierzchnią bulwaru. Na ścieżkę rowerową trzeba skręcić w prawo w okolicach ośrodka Verano. I choć jest tam znak "droga dla rowerów", to jednak jest on słabo widoczny. Brakuje również jakiegoś znaku pionowego lub poziomego naprowadzającego rowerzystów na nową ścieżkę. Jak wyjaśnił nam Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta, inwestycja zostanie odebrana dopiero w środę i urzędnicy zwrócą na to uwagę.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama