Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Korki, pośpiech, zła organizacja ruchu - to przyczyny zdarzenia drogowego na ulicy Jedności Narodowej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Po godzinie 15.00 na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Łopuskiego doszło do zderzenia 3 pojazdów: Forda, Renault i Skody. Kierowca Forda wyjechał z podporządkowanej ulicy Łopuskiego w Jedności Narodowej. Zrobił to w taki sposób, że zderzył się z jadącą w kierunku ulicy Wolności samochodem Renault. Siła była tak duża, że odrzuciła auta na jadącą w kierunku ul. Żurawia Skodę. W miejscu zdarzenia powstawały utrudnienia w ruchu. Zdarzenie wyjaśniała kołobrzeska policja.

Warto jednak zwrócić uwagę na skrzyżowanie ulic Jedności Narodowej i Łopuskiego. Do czasu, gdy ulica Łopuskiego od północy łączyła się z Jedności Narodowej, nie było problemu. Jednak wraz z przedłużeniem ulicy Łopuskiego na obszar dawnych koszar spowodował, że wzrosła tam liczba zdarzeń drogowych. Po pierwsze, skręcenie od strony koszar w lewo w kierunku Jedności graniczy z cudem. Podobnie i trudne, i niebezpieczne, jest skręcanie w lewo w Jedności Narodowej z Łopuskiego. A gdy jest duże natężenie ruchu i tworzą się korki, o niebezpieczną sytuacją jest bardzo łatwo. Dziś nawet przy obecności policji w wielu przypadkach jedyną szansą przejazdu było wymuszenie pierwszeństwa. Kwestią czasu jest groźniejszy wypadek w tym miejscu. Wtedy ktoś zdecyduje się albo na rondo, albo na światła.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama