Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nad ranem i w południe. Nad naszym miastem przeszły 2 rozległe burze z obfitymi opadami deszczu. Jedna osoba trafiła do szpitala, podtopiło kilka budynków.


Wszystko trwało kilka chwil. Potężne grzmoty i oberwanie chmury. Natychmiast pod wodą stanęła ulica Okopowa. Zalegało na niej kilka centymetrów wody. Wadliwa konstrukcja deszczówki spowodowała, że zalegająca woda została wtłoczona pod budynek na ulicy Zaplecznej i Okopowej i zaczęła wybijać w garażach i piwnicach. W niektórych miejscach stało pół metra wody.

Spod sanatorium "Kombatant" na OIOM kołobrzeskiego szpitala trafił mężczyzna. Początkowo mówiło się, że przyczyną utraty przez niego przytomności była burza. Lekarze nie mogą tego wykluczyć. Mężczyzna był niedawno operowany, medycy walczą o jego życie.

Strażacy interweniują nie tyle w mieście ile w powiecie kołobrzeskim. W okolicy zostały uszkodzone linie wysokiego napięcia, domy, budynki gospodarcze, a huraganowy wiatr powalił wiele drzew.  samym Kołobrzegu, pracownicy Miejskich Wodociągów i Kanalizacji sprawdzali czy na ulicach nie wybija kanalizacja.

Fot. www.foto.kolobrzeg.pl, mkreklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama