Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

26 września 2023    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2023    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Z 4 na 8 miejsce. Taką pozycję zajęło nasze miasto w rankingu dziennika "Rzeczpospolita". Pomimo to, władze miasta są zadowolone z wyniku.


8 miejsce na 800 samorządów. Taka lokata Kołobrzegu w prestiżowym rankingu cieszy prezydenta Janusza Gromka. - Wiele kryteriów było brane pod uwagę przy tworzeniu tego rankingu od spraw finansowych po wyniki egzaminów gimnazjalistów czy uczniów szkół podstawowych. Walka była przeokrutna i trudna. Ktoś by powiedział: no 8 a w zeszłym roku 4 miejsce. Ta różnica jest tak minimalna, że różnica pomiędzy 6 a 8 miejscem wynosi 0,1%.

Słabą ocenę, która pogorszyła pozycję miasta w rankingu, wystawiono nam za politykę kredytową, niezbędną z tytułu wykonywanych inwestycji, a także za brak wydatków na budowę mieszkań. Dyplom we wtorek w Warszawie z rąk Jerzego Buzka, przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, odebrał prezydent Janusz Gromek.

Fot. www.kolobrzeg.pl

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama