Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Alkohol i ogień. Te dwa czynniki razem są niezwykle niebezpieczne. Wiedzą o tym mieszkańcy bloku przy ul. Kaliskiej. Po raz kolejny interweniowali tam strażacy.


Po godzinie 17.00 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w budynku przy ul. Kaliskiej 4. Wóź bojowy przyjechał w kilka minut. Na miejscu okazało się, że płonęło jedno z mieszkań, a jedna osoba zatruła się dymem. Strażacy natychmiast ugasili ogień. Płonęły gazety i narożnik pokoju. Okazało się, że to efekt palenia tytoniu po wypiciu alkoholu.

Starszą kobietą zajęła się ekipa pogotowia ratunkowego. Kobieta z objawami zatrucia w ambulansie otrzymała terapię tlenową. W tym czasie w mieszkaniu interweniowała policja. Okazało się, że tylko szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, starsza kobieta nie spłonęła żywcem zamknięta w pokoju, w którym zaprószono ogień. W lokalu wybuchła awantura o to, kto jest temu winny. Sprawę wyjaśniają policjanci.

To nie pierwszy przypadek pożaru w tym budynku. Strażacy doskonale znają blok przy ulicy Kaliskiej. Alkohol i ogień, zwłaszcza w nocy, pewnego razu skończy się tragicznie. Dziś dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama