Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ciało 34-letniej kobiety znaleziono w rowie niedaleko ul. Kupieckiej. Policja podejrzewa gwałt. Kobieta wyszła z festiwalu Sunrise zostawiając męża.


Policja nie komentuje sprawy, tym bardziej prokuratura. Z naszych ustaleń wynika, że 34-letnia kobieta przyjechała razem z mężem na kołobrzeski festiwal Sunrise. W piątek bawiła się do chwili, gdy źle się poczuła i opuściła teren imprezy. Jej mąż został na festiwalu. Co się działo dalej, to jest przedmiotem śledztwa.

Roznegliżowane zwłoki kobiety znaleziono nad rowem przy ul. Kupieckiej niedaleko Gimnazjum nr 3. Były przykryte tylko ubraniem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta została zgwałcona i zamordowana. W tym miejscu jest ciemno, nie ma żadnych latarni. Niedaleko odbywał się Sunrise więc w tej okolicy i tak było wystarczająco głośno, żeby mieszkańcy okolicznego wieżowca nie zwrócili uwagi na jakiekolwiek krzyki bądź dziwnie zachowujące się osoby.

Kobiety poszukiwano już w sobotę od rana. O pomoc w jej odnalezieniu prosił zaniepokojony mąż. Natychmiast zaangażowała się policja. Informacja o zaginięciu kobiety pojawiła się na ogrodzeniu terenu festiwalu. Jak wynika z informacji, wyszła ona z Sunrisu około godziny 2:55-3:10. Skierowała się ku pechowej ulicy Kupieckiej. Co działo się dalej to ustalą śledczy.

Śledztwo trwa od soboty. Policjanci przesłuchali pierwszych świadków. Śledczy apelują do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat morderstwa kobiety, aby zgłaszali się do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Można dzwonić pod numer telefonu 94-353-35-11 lub 94-353-35-12, albo pod numer alarmowy 997.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama