Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wystarczy deszcz, aby ruch w Kołobrzegu został sparaliżowany. A gdy do tego dochodzi silny wiatr, kłopoty są murowane. Nie inaczej było w sobotę.


W południe kanalizacja deszczowa w wielu częściach miasta zaczęła odmawiać posłuszeństwa. Tworzyły się kałuże i większe rozlewiska. Wystarczyła chwila nieuwagi, żeby zostać ochlapanym przez samochód. No, chyba że akurat szło się drogami wjazdowymi do miasta. Tam tworzyły się ogromne korki. Najdłuższy korek powstał na odcinku ul. Koszalińskiej i Zieleniewa.

Silny wiatr łamał drzewa w centrum miasta. Jak zapałka padło drzewo przy ul. Grochowskiej złamane niemal u swojej podstawy. Na szczęście topola nie wyrządziła szkód pobliskiemu budynkowi. Za to szkody wyrządziła po raz kolejny woda, która zalała Regionalne Centrum Kultury. Z wybijającymi w piwnicach obiektu strumieniami walczyli kołobrzescy strażacy.

Dziękujemy naszym Czytelnikom za przesłane zdjęcia.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama