Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

26 września 2023    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2023    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Marek Hok, szef struktur powiatowych PO ogłosił na konferencji prasowej, że kandydatem na kandydata na prezydenta Kołobrzegu jest Janusz Gromek.


Zdaniem Hoka, Janusz Gromek to świetny prezydent, który działa na rzecz miasta i mieszkańców. Jest też członkiem Platformy, a to w obecnym układzie sił gwarantuje dalszy rozwój Kołobrzegu. Hok zachwalał inwestycje realizowane przez prezydenta Gromka i jego zaangażowanie we wszystko co w mieście się dzieje. Według Hoka, Janusz Gromek to przyszłość miasta i kandydat na dobrego gospodarza.

Zarząd Powiatowy Platformy Obywatelskiej, obok wskazania kandydata na kandydata prezydenta Kołobrzegu, wskazał również kandydatów na kandydatów wójtów w gminach Powiatu Kołobrzeskiego. W 4 gminach będą to dotychczasowi wójtowie. W Gminie Ustronie Morskie akceptację partii uzyskał obecny wicestarosta Jerzy Kołakowski, a w Gminie Kołobrzeg szef klubu PO-PSL w Radzie Powiatu Jerzy Wolski. Wszystkie kandydatury musi jeszcze zatwierdzić zarząd wojewódzki partii.

Szefem kampanii Platformy Obywatelskiej został Piotr Lewandowski, obecny rzecznik partii. Mateusz Korkuć będzie pełnomocnikiem finansowym komitetu wyborczego. Tomasz Tamborski będzie odpowiedzialny za założenia programowe, a Łukasz Czechowski za public relations.

Piotr Lewandowski zapewnił, że Platformie Obywatelskiej zależy na kampanii bezpośredniej, rzeczowej i merytorycznej przy unikaniu argumentów personalnych i ataków politycznych. Platforma chce wygrać na program.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama