Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kołobrzeska policja pracuje na pełnych obrotach. Funkcjonariusze są w pełni zdeterminowani, aby złapać mordercę 34-letniej Moniki D. Są już wyniki sekcji zwłok.


34-letnia Monika D. pochodzi z Grójca w województwie mazowieckim. Wyszła z festiwalu Sunrise w sobotę około godziny 2:55-3:10. Źle się czuła. Na imprezie zostawiła męża. To on znalazł jej ciało w bagnisku przy ul. Kupieckiej (czytaj więcej).

Są już wstępne wyniki sekcji zwłok, która została zarządzona przez kołobrzeską prokuraturę. - Bezpośrednią przyczyną zgonu było następstwo urazów mechanicznych głowy ze złamaniem kości twarzy i mózgoczaszki - powiedziała naszemu portalowi Aneta Skupień, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie. - Badania trwają. Pozostałe okoliczności wyjaśnią badania histopatologiczne, ale na ich wyniki musimy poczekać. Na dzień dzisiejszy podejrzenie gwałtu nie zostało ani potwierdzone, ani odrzucone. Proszę mi wierzyć, że zarówno prokuratura jak i policja robią wszystko, żeby ustalić zarówno przebieg tego zdarzenia jak i osobę bądź osoby, które tego czynu się dopuściły.

Policja apeluje do mieszkańców i turystów, którzy mogli widzieć ofiarę w noc, w którą doszło do morderstwa, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu: można dzwonić pod numer telefonu 94-353-35-11 lub 94-353-35-12, albo pod numer alarmowy 997. Policja podaje również rysopis kobiety. - Miała na sobie dżinsy koloru niebieskiego, rozszerzane w dolnej części, brązową bluzkę, na nogach buty typu baleriny - mówi Andrzej Duda, oficer prasowy KPP Kołobrzeg. - Kobieta miała około 167 cm wzrostu, włosy krótkie, blond, szczupłą budowę ciała. Jeśli ktokolwiek widział jak kobieta odpowiadająca temu rysopisowi szarpie się z kimś na ulicy, może dziwnie się zachowuje, prosimy o pilny kontakt. W tej sprawie każda informacja jest dla policji ważna.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama