Broken Clouds

12°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Awaria wentylatora przy elektrofiltrach spowodowała, że komin kołobrzeskiej ciepłowni zaczął wyrzucać czarne spaliny, które unosiły się nad miastem.


Po południu nad kominem Miejskiej Energetyki Cieplnej było szaro. Z komina wydostawał się gesty dym,  o czym poinformował nas jeden z Czytelników. Okazało się, że w spółce miała miejsce awaria. - Podczas czyszczenia elektrofiltrów nastąpiła awaria jednego z wentylatorów i wszystko to, co było zatrzymywane  na elektrofiltrze wydostało się do atmosfery - tłumaczy naszemu portalowi Mariusz Dziura, prezes MEC. - Na szczęście awaria szybko została usunięta i ten rzadko spotykany w Kołobrzegu widok dymiącego komina naszego zakładu przeszedł do historii.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama