Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Policja i prokuratura sporządziły portret pamięciowy mężczyzny, który może mieć istotne informacje w sprawie zabójstwa 34-letniej Moniki D.


Prowadzący sprawę apelują do tego mężczyzny, lub osób które go rozpoznają i mogą wskazać jego tożsamość i miejsce pobytu o pilny kontakt z  Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu ul. Kilińskiego 20, tel. 94 – 35-33-511, 94 – 35-33-512 lub 997, 112.

Podajemy rysopis mężczyzny:
- wiek około 30 – 35 lat,
- wzrost – ok. 1,75 cm,
- krępa budowa ciała,
- włosy ciemnoblond bardzo krótkie,
- ubrany: koszula typu t-shirt koloru błękitnego z szarym emblematem (kleksem) z przodu, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego (z długimi nogawkami obstrzępionymi z tyłu, najprawdopodobniej lewa nogawka miała od dołu około 10-centymetrowe rozdarcie), buty sportowe koloru białego.
Mężczyzna miał na szyi charakterystyczny łańcuch koloru żółtego o grubym splocie, dość krótki i przylegający do szyi.

Na dwóch załączonych portretach widnieje wizerunek tego samego mężczyzny (dwie wersje wyglądu ustalone w postępowaniu).

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama