Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

We wtorek z samego rana, po mszy w bazylice, na pielgrzymkę do Częstochowy wyruszyła 100-osobowa grupa przede wszystkim młodych ludzi.


Grupa 2 "niebieska" w ramach pielgrzymki kołobrzesko-białogardzkiej jest już na trasie. Pielgrzymi wyruszyli w kierunku Białogardu z hasłem "Bądźmy świadkami miłości". Przed nimi ponad 500 kilometrów marszu do narodowego sanktuarium w Częstochowie. Przewodnikiem pielgrzymów jest ksiądz Arkadiusz Oslislok z Parafii św. Wojciecha.

Pielgrzymom dopisywał humor i pogoda: nie padało, ale nie ma też prażącego słońca. W Białogardzie dołączy do nich kolejna grupa pielgrzymów. Do Częstochowy dotrą na 13 sierpnia. Poszczególni członkowie liczą na to, że unikną kontuzji a ich metody "konserwacji" nóg pozwolą im dotrzeć w miarę komfortowo przed obraz Matki Boskiej Częstochowskiej.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama