Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

2 października 2022    |    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
2 października 2022    
    Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Janusz Gromek nagrywał dziś przed ratuszem ujęcia do audycji "Kawa czy Herbata". Sama audycja będzie emitowana z Kołobrzegu już w piątek.


- Zrobimy z pana gwiazdę - mówią do prezydenta filmowcy z Telewizji Polskiej. Janusz Gromek ubrany w skórę uśmiecha się do kamery i odpala swój motor. Następnie spaceruje po dziedzińcu ratusza. To przebitki nagrywane do audycji "Kawa czy Herbata", która zostanie zrealizowana w porcie pasażerskim 30 lipca w godz. 6.00-8.45 na kanale TVP1.

Celem audycji jest promocja Kołobrzegu, w tym roku szczególnie walorów leczniczych uzdrowiska. Nie zabraknie kołobrzeskich atrakcji i to dosłownie, bo przecież Janusz Gromek jeżdżący na motorze to jakaś już atrakcja. Jak mówi sam prezydent, w ten sposób promuje Kołobrzeg. I siebie też.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama