Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

24 lipca przypada Święto Policji. Kołobrzeska Policja przesunęła termin tej uroczystości na czwartek. Z tej okazji przyznano awanse i odznaczenia.


Najważniejszym zadaniem, jakie stawia sobie Komenda Powiatowa Policji to zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kołobrzeskiego. Jak powiedział dziś Waldemar Trzciński, komendant powiatowy policji w Kołobrzegu przypomniał, że ważnym elementem związanym ze zwiększaniem bezpieczeństwa to nie tylko poprawa pracy policji, bo są sprawy, które wymagają zmian, ale także wychowanie młodzież, na które trzeba postawić jeszcze większy nacisk, niż dotychczas.

Z okazji Święta Policji przyznano odznaczenia. Młodszy aspirant Danuta Grzesiak otrzymała złoty medal, a podinspektor Jerzy Kitowski - srebrny medal od prezydenta RP. Wręczenie odznaczeń odbędzie się w późniejszym terminie, natomiast w czwartek przyznano nominacje na wyższe stopnie. Wsparcie w postaci nowego wyposażenia otrzymała również sama komenda powiatowa. Jak wiadomo, policji na wyposażeniu nie zbywa, choć dziś nikt się na to nie skarżył. Życzono sobie natomiast zdrowia i bezpiecznej służby.

Komendant wojewódzki zachodniopomorskiej policji nadinspektor Wojciech Olbryś wyraził zadowolenie z awansów kołobrzeskich policjantów. Jego zdaniem świadczy to prawidłowym wykonywaniu misji policji i zaangażowaniu pracy funkcjonariuszy we współpracę ze społeczeństwem. - Tak trzymać! - zakończył generał Olbryś.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama