Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Lampy na ścieżce rowerowej w Parku Nadmorskim są wkopane na 15 centymetrów. Nic dziwnego, że wandale je powywracali. Straż Miejska ustala sprawców.


Ścieżka rowerowa w parku od ośrodka "Verano" do wysokości ul. Reymonta została zaopatrzona w klimatyczne lampy. Niestety, punkty świetlne zostały wkopane zbyt płytko, a miękka nadmorska ziemia powoduje, że wystarczy, żeby je dotknąć, a się przewracają.

Pierwsze 10 lamp zostało uszkodzonych 1 sierpnia w nocy. Straż Miejska ma już namierzonych sprawcą, reszta jest kwestią czasu. Ale faktycznie, lampy stoją na "słowo honoru" i wystarczy silniejszy sztorm, aby same się poprzewracały. - Faktycznie, jest problem z lampami, ale ta kwestia została wychwycona przy odbiorze  i wykonawca musi to poprawić - informuje Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydenta.

My tym czasem sprawdziliśmy, jak lampy mają się "w praktyce". Prezentujemy to w krótkim materiale video.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama