Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Długo oczekiwany i już poszukiwany nowy numer naszej gazety będzie dostępny już od piątku. Jak zwykle nie zabraknie ciekawych informacji.


Czy musiało dojść do tragedii żeby wreszcie władze miasta postawiły oświetlenie przy ulicy Kupieckiej? Pytamy, bo na odpowiedź długo można by czekać. Prezydent w telewizji zamiast o lampach wolał bąknąć coś o rodzinnym konflikcie. Podążamy tropem z poprzedniego numeru "Miasta Kołobrzeg" i ujawniamy kolejną garść informacji o pirolizie w Polsce. Jak się okazuje od miesiąca urzędnikom do tych danych nie udało się dotrzeć. Tradycyjnie w tym ich wyręczamy.

Przypominamy występ stulecia czyli Suzanne Vega bez prądu. Zastanawiamy się nad przyszłością muszkieterów, bo chyba trójkąt to jednak za dużo dla 3 muszkieterów. Podglądamy księdza Wilka w ogródku, interweniujemy w sprawie czadu na Chodkiewicza, przepowiadamy przyszłość Arturowi Mackiewiczowi. Jacek Kuś udowodni, że SLD stawia na ludzi młodych, Bernard Mielcarek będzie twardo trzymał się wersji, że PiS-u się nie wstydzi, a Marek Hok ujawni, co będzie, jak wybory wygra Bieńkowski. Przypomnimy o sukcesie kołobrzeżan w Egipcie i pokażemy, kto chciałby pojeździć na harleyu prezydenta. A do tego wiele innych tematów, skandali i historii, które nie powinny się zdarzyć, przynajmniej w Kołobrzegu. Przy tym nie zabraknie humoru i historyjek z przymrużeniem oka.

Informujemy, że gazeta jak zawsze trafi bezpośrednio do mieszkańców miasta Kołobrzeg. Tym, którzy będą chcieli zdobyć egzemplarz dla siebie, a popyt na nasz miesięcznik jest ogromny, radzimy szukać 4 numeru w sklepach PSS. Można będzie też przeczytać "Miasto Kołobrzeg" na naszym portalu w pliku pdf. Zachęcamy do lektury.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama