Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

We wtorek odbyła się debata Polski XXI z udziałem posła Michała Ujazdowskiego. Dyskutowano o dyskursie w polskiej polityce i sprawach Kołobrzegu.


W spotkaniu wziął udział szef Polski XXI Cezary Kalinowski i kandydat na prezydenta miasta Henryk Bieńkowski. W siedzibie kołobrzeskiej "Solidarności" dyskutowano m.in. o nepotyzmie w polityce i samorządzie, upolitycznieniu szkolnictwa, ale także ofercie kulturalnej Kołobrzegu. Michał Ujazdowski krytycznie odniósł się do upolitycznienia Kołobrzegu i rozdawnictwie posad stosowanym przez polityków Platformy Obywatelskiej. W zakresie kultury pozytywnie ocenił festiwal "Nadzieja" im. Jacka Kaczmarskiego, ale stwierdził, że Kołobrzeg potrzebuje imprezy promującej miasto masowo w telewizji.

Sama debata do emocjonujących nie należała. Niestety, informacja na jej temat również wcześniej nie była znana, a konsekwencji wzięła w niej udział ograniczona liczba osób.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama