Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

2 tygodnie opóźnienia. Taki problem mają inwestorzy w zakresie budowy nowego mostu w Dźwirzynie. Sytuacja jest poważna, a jej przyczyną są jaskółki.
30 gniazd jaskółek opóźniło o 2 tygodnie rozpoczęcie prac przy budowie mostu w Dźwirzynie. W Polsce jaskółki są pod ochroną i nie można było rozebrać wszystkich przęseł mostu. Prace zostały mocno ograniczone, a ich termin stoi pod znakiem zapytania.

- Dziś odbyło się spotkanie w Dźwirzynie, podczas którego stwierdzono, że wszystkie gniazda zostały opróżnione, a młode wykarmione - mówi Jerzy Kołakowski, wicestarosta powiatu kołobrzeskiego. - Ptaki trochę pokrzyżowały nam plany, a najgorsze jest to, że harmonogram prac został zachwiany. Tu naprzeciw nam wyszedł wykonawca, który zadeklarował prace na 3 zmiany.

Most na Kanale Reskim musi być wykonany w tym roku, gdyż tylko w taki sposób za tę inwestycję będzie można zapłacić unijnymi pieniędzmi.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama