Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Od rana Kołobrzeg pojawiał się na antenie TVN24. Spod latarni morskiej mówiono o bezpieczeństwie na drodze i przypominano o tym, jak cało wrócić do domu.


Kołobrzeg, obok Warszawy i Łodzi, stał się ogólnopolską stolicą bezpieczeństwa. Narodowy Eksperyment Bezpieczeństwa to akcja edukacyjna, której celem jest podnoszenie świadomości użytkowników dróg, a co za tym idzie zwiększenia bezpieczeństwa, zarówno kierowców jak i pieszych uczestników ruchu drogowego.

Dla wszystkich chętnych były alkogoogle, w których można było się przekonać, jak zachowuje się człowiek po spożyciu alkoholu. Było bardzo zabawnie, szczególny ubaw miały dzieci, przewracające się o pachołki. Nie zabrakło symulatorów jazdy, symulatora zderzenia, testów psychologicznych oraz symulatora dachowania. Był również kurs pierwszej pomocy. Do tego, ze sceny przy latarni dyskutowano o bezpieczeństwie w ruchu drogowym: wypowiadali się policjanci i eksperci.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama