Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Grzegorz Markowski i zespół PERFECT ustanowili rockowy rekord tego sezonu wakacyjnego w amfiteatrze. Na ich koncert przyszło niemal 5 tysięcy osób!


Marka jednego z najbardziej znanych i kultowych w Polsce zespołów zadziałała jak magnes. Po godzinie 20 w sobotę zajęte były wszystkie miejsca w amfiteatrze i wszystko to, gdzie można było jeszcze usiąść i stać. Obok takich hitów jak "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Ale wkoło jest wesoło", "Niewiele ci mogę dać" czy "Autobiografii", zabrzmiał również kawałek z tworzonej kolejnej już płyty studyjnej "Perfectu". Wakacyjna trasa koncertowa bezpośrednio odnosi się do 30-lecia zespołu.

Grzegorz Markowski otworzył wodę mineralną, krzyknął "Na zdrowie!" i rozpoczął koncert. W jego trakcie można było również usłyszeć fantastyczną ponad 10-minutową solówkę perkusisty Piotra Szkudelskiego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama