Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Roztargnienie było przyczyną akcji strażaków w jednym z mieszkań przy ul. Zaplecznej. Kobieta zostawiła garnek na kuchni i wyszła na zakupy. Omal nie spaliła kuchni.


Po godzinie 11 strażacy zostali zawiadomieni o dymie wydobywającym się z mieszkania. W domu nikogo nie było, a zachodziło podejrzenie, że w lokalu mogła przebywać mieszkająca tam kobieta. Na miejsce strażacy przybyli w kilka chwil. Do mieszkania udało się wejść dzięki jednej z sąsiadek, która otworzyła drzwi i wskazała strażakom przejście przez balkon. W środku było ciemno od dymu. Okazało się, że to płonął garnek z potrawą.

Mieszkanie i klatka schodowa zostały przewietrzone. Właścicielkę mieszkania zawiadomili sąsiedzi. Za swoją nieroztropność kobieta została jedynie pouczona. Tym razem obyło się na strachu. Przybyła na miejsce policja asystowała przy akcji strażaków, gdyż do mieszkania trzeba było wejść pod nieobecność lokatorów.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama