Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: Gryf na sprzedaż

Jak mówi starosta, sąd zdecydował o zmianie składu orzekającego w sprawie pomiędzy powiatem kołobrzeskim a dzierżawcą ośrodka "Gryf". Dlatego Zarząd Powiatu nie zamierza czekać, aż zakończy się proces, który teraz de facto rozpocznie się od nowa. Stąd decyzja o sprzedaży sanatorium. Jest szansa, że oferty będzie można składać jeszcze w tym roku. Tamborski zaznacza, że zależy mu na nagłośnieniu procedury sprzedaży tak, aby osiągnąć jak najlepszą cenę.

Ze starostą rozmawiamy także o przyczynach zalania Kołobrzegu podczas ostatniej ulewy, budowie stadionu i przebudowie drogi powiatowej do Rymania. Pytamy również o przyszłość pomieszczeń po Gimnazjum Nr 2, które chciałby przejąć powiat dla LO im. M. Kopernika.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama