Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski: na razie bez Wyzwolenia [video]

W odniesieniu do ostatniej rozmowy z radnym Rady Gminy Kołobrzeg, Tomaszem Szafrańskim, powróciliśmy do tematu remontu ulicy Wyzwolenia w Dźwirzynie. Jak mówi starosta Tomasz Tamborski, ulica ta nigdy nie była przekazywana gminie, bo to ulica łącząca powiat kołobrzeski z powiatem gryfickim. Inną sprawą jest stan drogi w momencie przejęcia jej przez powiat kołobrzeski i fakt, że analizy kosztorysowe sprzed kilku lat wskazują, że jej remont kosztowałby obecnie 15 milionów złotych, do których w przetargu doszłoby kolejnych 7-10 milionów. A takich pieniędzy nie ma ani gmina, ani powiat.

Starostę pytamy także o kwestie związane z ośrodkiem "Gryf" i jego planowaną sprzedażą. Tomasz Tamborski po raz kolejny podkreśla, że przed podjęciem decyzji w tej kwestii, spotkał się ze wszystkimi klubami. Nikt nie był przeciwko planowanej sprzedaży, dlatego dziwi go, że dopiero teraz robi się z tego zamieszanie. Więcej w materiale video.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama