Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski zajmie się smrodem

W cyklicznej audycji, zapytaliśmy starostę o ostatni smród, jaki pojawił się nad Kołobrzegiem. Chodzi o zapachy z pola w Niekaninie, gdzie wylewany jest nawóz z fermy kurzej w Gościnie. Jak mówi Tomasz Tamborski, sprawa jest urzędowi znana, ale problem polega na tym, że firma, która dokonuje nawożenia, robi to w sposób legalny, co nie znaczy, że ma to być uciążliwe dla kołobrzeżan/

Ze starostą rozmawiamy także o perypetiach związanych z masztem w Niekaninie, remotach dróg i kalendarzach rozdawanych mieszkańcom w ramach promocji. Zapytaliśmy również, czy miasto powinno wydawać 13 mln zł na zakup działek pomiędzy ulicą Mazowiecką a Osiedlem Europejskim. Według Tamborskiego, kwota za działki na pewno jest wygórowana. Więcej w materiale video.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama