Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tamborski o pieniądzach z "Gryfa" [video]

Ponad 25 milionów złotych netto - tyle pieniędzy Zarząd Powiatu chce pozyskać ze sprzedaży ośrodka "Gryf". Jak mówi Tomasz Tamborski, pieniądze te mają zostać przeznaczone na inwestycje powiatowe, ale nie na drogi. Zdaniem starosty, koszt budowy kilometra drogi z poszerzeniem to ok. 2 mln zł, a to oznacza zaledwie 12 km dróg. - Są ważniejsze sprawy - mówi Tamborski.

Ze starostą rozmawiamy także o "Perłach Powiatu", które odbędą się już w tę sobotę o godz. 19.00 (galę będzie można obejrzeć na żywo na naszym portalu). Podczas "Pereł", będą zbierane pieniążki na rzecz stowarzyszenia "Przyjaciele Okruszka". Ponadto, szeroko poruszyliśmy temat domów pomocy społecznej w naszym powiecie. Tomasz Tamborski odpowiadała na pytania naszej czytelniczki.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama