Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ze starostą Tomaszem Tamborskim rozmawiamy o podwyżkach dla pracowników jednostek budżetowych Powiatu Kołobrzeskiego. Jak mówi starosta, nie jest prawdą powielana informacja, że podwyżki pojawiły się dopiero wraz z akcją pracowników i związkowców Domu Pomocy Społecznej w Gościnie. Nie jest także prawdziwa informacja, że to wstęp do kampanii wyborczej. Jak prostuje starosta, działania te były planowane wcześniej, były omawiane przez Zarząd Powiatu, ale chodziło o podwyżki dla wszystkich pracowników podstawowego szczebla w jednostkach budżetowych, a nie tylko w wybranych.

Z Tomaszem Tamborskim rozmawiamy także o przejęciu przez Powiat Kołobrzeski hangaru w Rogowie na potrzeby Muzeum Oręża Polskiego. Jak mówi starosta, odbyły się w tym zakresie już dwa spotkania z radnymi z Trzebiatowa i na dzień dzisiejszy jest wola zakupu tego obiektu na cele muzealne. Więcej w materiale video.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama