Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Starosta nie zamierza rezygnować ze wskazania Włodzimierza Wróbla na dyrektora kołobrzeskiego Sanepidu. Przypomnijmy. W kwietniu, Tomasz Tamborski wystąpił o zatwierdzenie osoby dyrektora Wróbla na kolejne 5 lat (przeczytaj). Pod koniec maja, na 3 dni przed zakończeniem jego kadencji. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie, wysłała lakoniczne pismo, że się na tę kandydaturę nie zgadza. Zdaniem starosty, naruszono przy tym prawo. Tamborski zamierza jeszcze raz wystąpić w tej sprawie i przedłożyć po raz kolejny kandydaturę Włodzimierza Wróbla. Chce też poznać uzasadnienie, dlaczego dyrektor stacji w Szczecinie na tę osobę się nie zgadza, choć przez 5 lat współpraca układała się bardzo dobrze.

Ze starostą rozmawiamy także o sytuacji w kołobrzeskiej Kotwicy i zaniepokojeniu rodziców w zakresie wychowania młodzieży (przeczytaj). Tomasz Tamborski odnosi się także do pomysłu, aby powiat dokładał się do kosztów zapłodnienia in vitro. Na koniec, dyskutujemy o przyszłości wysychającego Kanału Drzewnego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama