Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

powiat kołobrzeg

W tej audycji ze starostą Tomaszem Tamborskim rozmawiamy o sytuacji uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Morskich. Chodzi o zarzuty wobec starosty skierowane ze strony jednego z kandydatów do Rady Powiatu, po pierwsze, o okradaniu szkoły, po drugie, o braku umiejętności zarządzania oświatą. Jak mówi starosta, nikogo nie okrada. Nie jego winą jest to, że środki na szkolnictwo w powiecie są niewystarczające, powiat dokłada do subwencji, a ponadto, musi realizować zadania, na które sam musi wyłożyć środki finansowe. Dlatego, subwencja, która wpływa do budżetu powiatu, jest dzielona sprawiedliwie pomiędzy szkoły. Tylko tak można było uniknąć likwidacji jednej ze szkół. Zdaniem starosty, nie jest rozwiązaniem przekazanie Zespołu Szkół Morskich do ministerstwa, które po pierwsze, nie zajmuje się szkolnictwem, a po drugie, nie stwarza na przykład optymalnych warunków dla uczniów i nauczycieli. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama