Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Tomasz Tamborski wyraził swoją opinię w zakresie festiwalu Sunrise. Według niego, Podczele nie jest najlepszym miejscem, gdzie można realizować tego rodzaju imprezę i to z kilku powodów. Najważniejszy z nich jest taki, że Podczele jest miejscem zaniedbanym i trzeba w tę część Kołobrzegu zainwestować. To także możliwość realizacji inwestycji i zwiększania potencjału turystycznego i uzdrowiskowego Kołobrzegu, której nie można blokować jedną imprezą. Dlatego starosta jest zdania, że można tak zaplanować remont amfiteatru, że nie będzie on kolidował z imprezą.

Tamborski powiedział również o szczegółach rozmów w sprawie współpracy w Radzie Powiatu pomiędzy PO, SLD a PiS. Jak mówi, rozmawiano w tej sprawie z europosłem Czesławem Hocem w  sprawie miejsca w prezydium Rady Powiatu i komisjach, ale ten nie był niczym zainteresowany. Dlatego starosta nie rozumie, dlaczego robione jest o to larum. Być może europoseł czegoś komuś nie powiedział. Ponadto, rozmawiamy o 4 etatowych członkach Zarządu Powiatu. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama