Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Starosta Tomasz Tamborski radykalnie komentuje zachowanie radnych, którzy zarzucają mu, że powinien mieć odwagę do tego, żeby zrobić porządek z dzikami. Chodzi o to, że radni nie chcieli dać pieniędzy na odstrzał dzików, tylko na ich odłowienie, a starosta nie może, po pierwsze, tak wydatkować pieniędzy, bo odłowienie wiąże się z odstrzałem, a po drugie, może reagować wtedy, gdy dochodzi do szczególnego zagrożenia. W innym przypadku, porządek winien zrobić właściciel terenu, czyli miasto. Ale jak mówi Tamborski, do tej pory radnym nie przeszkadzało uśmiercanie dzików, dopiero w tej kadencji Rada Miasta ma z tym problem. Tyle, że jak mówi starosta, jest to nieodpowiedzialne i w dodatku jest to gra bezpieczeństwem mieszkańców. Przepychanki polityczne będą trwały do momentu, aż komuś stanie się krzywda. Tymczasem zbliża się Bieg Zaślubin. Dlatego, Tamborski podjął decyzję, że z dzikami zrobi porządek. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama