Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Z Tomaszem Tamborski rozmawiamy o sprawach szkolnictwa w powiecie kołobrzeskim. Poruszyliśmy temat Kołobrzeżanki Roku, którą została dyrektorka ZS nr 2 im. Bolesława Krzywoustego Dominika Pfeif. Zapytaliśmy również o sens realizacji Targów Edukacyjnych, które zdaniem starosty są niezwykle potrzebne i powodują, że nie tylko uczniowie z naszego powiatu uczą się w Kołobrzegu czy Gościnie. Wreszcie, poruszyliśmy temat groźby strajku nauczycieli. Według starosty, bezczelne są wypowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego, w których sugeruje, że to samorządy nie chcą dawać podwyżek nauczycielom. Jak przypomina Tamborski, za podwyżki odpowiada rząd.

Ponadto, w naszej audycji rozmawiamy o staraniach mieszkańców, aby przy ul. Grzybowskiej stanęły ekrany akustyczne, a także o sporze o ruch pojazdów w centrum miasta. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama