Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Tomasz Tamborski nie ukrywa, że połączenie gminy Kołobrzeg z miastem nie jest złym pomysłem, co więcej, wspomina o tym wójt Włodzimierz Popiołek, ale nie może to być robione bez niezbędnych analiz, a przede wszystkim bez Rady Gminy Kołobrzeg. Ze starostą rozmawiamy o dziurach w drogach powiatowych i ostatniej sytuacji na ulicy Wschodniej (przeczytaj). Tamborski wskazuje, że dziura była w poboczu. Droga jest mocno eksploatowana przez pojazdy budowy. Została już naprawiona, ale powiat bierze odpowiedzialność za zdarzenie i udostępni poszkodowanej właścicielce pojazdu swoją polisę. Starosta zdradza również plany na przyszłoroczny "Bój o Kołobrzeg", realizowany przez Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, który w tym roku stał się prawdziwym hitem. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama