Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Ze starostą kołobrzeskim rozmawiamy o wynikach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Jak mówi Tomasz Tamborski, Powiat Kołobrzeski jest bardzo dobrze przygotowany do reformy, którą przygotował rząd. Stworzono niemal 2 razy więcej miejsc niż w ubiegłym roku, ale problemem w organizacji szkół nie jest kwestia ławek czy sal lekcyjnych, bo te są, ale coraz częściej brakuje nauczycieli, zwłaszcza z dziedzin technicznych, jak informatyka czy chemia. Rekrutacja trwa i zdaniem starosty, powinna z powodzeniem dla wszystkich uczniów zakończyć się do końca sierpnia, co nie oznacza, że każdy dostanie się do takiej szkoły czy klasy, do jakiej zakładał. W audycji rozmawiamy również o festiwalu Sunrise, dzikach, wyborach parlamentarnych oraz o V Zlocie Zimnowojennym. Odnosimy się również do ostatniej konferencji opozycji, w której zarzucono nam, że nie krytykujemy starosty. Tomasz Tamborski złożył więc sam samokrytykę...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama