Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Kolizje, zdarzenia i prawdopodobnie brak właściwego utrzymania drogi - to wnioski Tomasza Tamborskiego z ostatnich dni na nowej drodze ekspresowej S6. Starosta dzieli się swoimi obserwacjami i zapowiada interwencję w tej sprawie, choć jak wskazuje, sam ma wątpliwości co do jej skuteczności, bo ostatnio z szefem GDDKiA spotkać miał się już kilka razy, ale bezskutecznie. Podobnie bezskuteczna była interwencja posła Czesława Hoca w Urzędzie Wojewódzkim w sprawie utrzymania plaż. Nadal jest z tym problem i chaos ze strony wojewody. Starosta komentuje również podwyżkę cen wywozu odpadów w Kołobrzegu. Jego zdaniem, odpowiada za to m.in. brak rynku surowców wtórnych w Polsce. Podsumowujemy również, zarówno rok funkcjonowania powiatu, jak i 10-lecie Regionalnego Centrum Kultury.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama