Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Tomasz Tamborski podsumowuje ostatnie wydarzenia dotyczące koronawirusa i zamknięcie ośrodka w Dźwirzynie. Dziś rano zbiera się sztab kryzysowy i zapadną kolejne decyzje dotyczące m.in. imprez masowych. Jak mówi starosta, w obecnej sytuacji, jeśli potwierdzi się podejrzenie kontaktu kogoś z osobą zarażoną koronawirusem, po decyzje sztabu obiekt, w którym taka osoba i osoby jej towarzyszące, może zostać zamknięty, a osoby poddane kwarantannie. Jak zaznacza Tamborski, jest problem, ale nie ma powodów do paniki, gdyż sytuacja jest opanowana i pod pełną kontrolą. Było jasne, że wirus prędzej bądź później do Polski dotrze i teraz trzeba się z tym problemem zmierzyć.

Ze starostą rozmawiamy także o budowie wiaduktu w Budzistowie. Jak mówi Tomasz Tamborski, liczy na otwartość mieszkańców Budzistowa i samorządowe podejście do sprawy wójta Włodzimierza Popiołka. Wskazuje przy tym, że to nie tylko problem gminy Kołobrzeg, ale także gminy Miasto Kołobrzeg i problem trzeba rozwiązać z korzyścią dla wszystkich. Konferencja wójta gminy Kołobrzeg dziś rano. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama