Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Tym razem, ze względu na stan epidemii, rozmawiamy ze starostą przez telefon. Jak mówi Tomasz Tamborski, w Powiecie Kołobrzeskim nie ma nikogo chorego na koronawirusa. Wszystkie służby są w gotowości, trwają przygotowania do wykorzystania rezerw, na przykład w szpitalach czy w innych jednostkach.

- Obowiązuje 11 przykazanie: bądź odpowiedzialny. To nie są ferie, to nie są urlopy. To jest stan epidemii i musimy się ograniczać, dla naszego wspólnego bezpieczeństwa - mówi Tamborski, wskazując, że musimy ograniczać nasza aktywność.


Tamborski mówi o ograniczeniach w edukacji i choć nikt głośno o tym nie mówi, wszystko wskazuje na to, że przesunięte zostaną matury. Trwają prace nad uregulowanie pracy nauczycieli. Starostwo Powiatowe pracuje, ale w sposób ograniczony. Kierowcy nie będą na razie ścigani ze nieprzerejestrowanie pojazdów w ciągu 30 dni. Aczkolwiek należy kontaktować się z urzędnikami drogą mailową i telefoniczną, celem uregulowania tych spraw. Starosta komentuje także sprawy gospodarcze i powstające problemy prawne. Zachęcamy do wysłuchania rozmowy.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama