Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Starosta Tomasz Tamborski krytycznie odnosi się do działań rządu Mateusza Morawieckiego, zarówno w zakresie tarczy antykryzysowej, jak i przygotowaniu państwa polskiego do stanu epidemii. Przypomina, że premier mówił, że jesteśmy przygotowani lepiej, jeśli idzie o walkę z zagrożeniem, niż inne państwa europejskie, a brakuje testów na koronawirusa. Przykładem jest to, że część osób, która przebywa w izolacji domowej w związku z zamknięciem kołobrzeskiej psychiatrii, nie może mieć zrobionych badań, bo nie są one dla nich dostępne. Jak więc jesteśmy przygotowani, gdy w innych krajach takiego problemu z testami nie ma? Do tego dochodzi fakt, że samorząd i obywatele sami wspomagają strażaków czy policjantów, a także lekarzy. W Kołobrzegu, wspieramy także kołobrzeski szpital. Jak mówi Tamborski, będzie przelewał każdego miesiąca swoje jednodniowe wynagrodzenie netto na konto szpitala.

Jednocześnie starosta krytykuje wybory za wszelką cenę i wczorajsze wydarzenia w sejmie. Jego zdaniem to decyzja jednej osoby. Największe zdziwienie Tamborskiego budzi zachowanie ministra zdrowia, ale też kołobrzeskiego posła Czesława Hoca. - Panie Czesławie Hoc, czy pan się jeszcze czuje lekarzem? - pyta starosta. Więcej w materiale wideo.

Wpłaty dla kołobrzeskiego szpitala dokonać można w następujący sposób:

Nazwa i adres odbiorcy: Regionalny Szpital w Kołobrzegu, ul. Łopuskiego 31-33, 78-100 Kołobrzeg
Nazwa banku: PKO Bank Polski SA
Dla wpłaty/przelewu krajowego:

Numer rachunku: 13 1020 2821 0000 1502 0001 6329

Dla przelewu międzynarodowego:
Numer rachunku: PL 13 1020 2821 0000 1502 0001 6329 i dodatkowo kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Tytuł wpłaty/przelewu: darowizna na cele statutowe szpitala.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama