Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborski kołobrzeg

Już ponad 800 osób pozostaje bez pracy w Powiecie Kołobrzeskim. Gdy na przełomie marca i kwietnia, liczba ta wynosiła ok. 400 osób, tak mamy lawinowy wzrost o 100 procent w tak krótkim czasookresie. Starosta Tomasz Tamborski wskazuje, że Powiatowy Urząd Pracy zajmuje się obecnie rejestracją osób bezrobotnych, ale ma również duże problemy z przyznawaniem pomocy przedsiębiorcom, dlatego, że we wnioskach jest sporo błędów, a kontakt z wnioskodawcami nie zawsze jest skuteczny. Poszczególne osoby nie odbierają telefonu, nie odpowiadają na e-maile, a to powoduje przedłużane się rozpatrywania złożonych podań.

Z Tomaszem Tambroskim rozmawiamy także o proteście armatorów, wyborów, które mają odbyć się za nieco ponad 10 dni, a także problemów ze zbliżającą się suszą. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Kod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama