Broken Clouds

13°C

Kołobrzeg

10 czerwca 2023    |    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar
10 czerwca 2023    
    Imieniny: Bogumił, Małgorzata, Edgar

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tamborski kołobrzeg

Ze starostą kołobrzeskim tym razem rozmawiamy na temat sytuacji w szkołach i o tym, czy młodzież w tym roku szkolnym do nich powróci. Zdaniem Tomasza Tamborskiego - nie, a wszyscy, o ile nie pogorszy się sytuacja, spotkają się w nowym roku 2020-2021. Rozmawiamy o obecnej sytuacji w szpitalu i gospodarce, a także o ostatniej kontroli Komisji Rewizyjnej, która, wszystko na to wskazuje, przekroczyła swoje kompetencje (przeczytaj). Starosta zastanawia się, czy szefowa zespołu kontrolnego - radna Barbara Aściukiewicz,, ma w ogóle na takie rzeczy czas... Więcej w materiale wideo.

Z Tomaszem Tamborskim, a także z Ewą Pełechatą, zastępcą prezydenta Kołobrzegu ds. gospodarczych spotkamy się w środę o godz. 10.00 na antenie Radia Kołobrzeg i na naszym portalu w ramach audycji "Rozmowy z widokiem na". Będzie czynny telefon dla czytelników i radiosłuchaczy - będzie można zadawać pytania naszym gościom. Zapraszamy!

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama